سیاست حریم خصوصی

نشانی وب‌سایت ما: https://mohandesika.com.

مهندسیکا با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های مهندسیکا قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد. از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، مهندسیکا جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و مهندسیکا تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات  مهندسیکا ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط  مهندسیکا  جزئی از اموال  مهندسیکا  محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار  مهندسیکا  است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای  مهندسیکا  محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط  مهندسیکا  و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار  مهندسیکا  است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت  مهندسیکا  و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای  مهندسیکا  محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات  مهندسیکا ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.  

توجه داشته باشید که ۰۹۰۳۶۷۶۱۶۹۴ و ۰۹۱۹۱۰۲۲۰۲۲ شماره‌هایی است که مهندسیکا از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس‌ام‌اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه دیجی‌کالا را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.
بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان مهندسیکا، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام مهندسیکااست و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@mohandesika.com اطلاع دهید.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www. mohandesika.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت  مهندسیکا  هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www. mohandesika.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

لازم به توضیح است که  مهندسیکا مجاز است از نظراتی که مشتریان در مورد محصولات مهندسیکا در اینترنت و شبکه های اجتماعی به صورت کلیپ ویدئویی یا متن یا تصویر به  اشتراک گذاشته اند در سایت مهندسیکا جهت تبلیغ کالا به مدت نامحدود استفاده کند مگر آنکه در خواست مکتوب مشتری به آدرس ایمیل مهندسیکا ارسال شود و تقاظای حذف موارد را از سایت داشته باشد .در واقع با استفاده از سایت  مهندسیکا ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.