درباره ی ما :

سایت مهندسیکا ، فروشگاه آنلاین برند مهندسیکا است . محصولات ما کیت های سرگرمی و آموزشی الکترونیک و رباتیک برای گروه سنی نوجوان، جوان و بزرگسال می باشد  .آموزش الکترونیک در خانه با رویکرد سرگرمی و ایجاد علاقه مندی در نوجوانان و جوانان نیازمند ارائه طرح­های کاربردی و جذاب است . این آموزش شامل تمام علاقه مندانی می­شود که تخصص بالای الکترونیک ندارند و در منزل بدون داشتن تجهیزات خاصی باید مونتاژ مدار را انجام دهند. مخاطبین ما در این مجموعه مهندسین و افراد حرفه ای وفنی نیست  بنابراین بخش عمده ای از طرح مانند برنامه نویسی و پروگرام کردن ماژولها، طراحی مدارات، لحیم کاری قطعات، تست و عیب یابی مدار از قبل انجام می­شود . برای آنکه مصرف کننده به سهولت بتواند مونتاژ مدار را آموزش ببیند و و در کمترین زمان ممکن کیت را مونتاژ نماید به همراه محصول CD مالتی مدیای آموزش مونتاژ کیت ارائه شده است که بصورت کاملا کاربرپسند (user friendly) مصرف کننده را راهنمایی میکند . مصرف کننده فقط با در اختیار داشتن یک کامپیوتر یا لب تاپ میتواند کیت را ببندد و نتیجه را مشاهده نمایید . تمام فرایند مونتاژ و آموزش قابل بازگشت و اصلاح است بنابراین حتی در صورت خطا در مونتاژ کیت راهنمایی لازم صورت میگیرد .بسته به علاقه مندی و سطح دانش فنی مصرف کننده امکان توسعه و استفاده از ماژولها و قطعات برای سایر پروژه ها نیز مقدور است . در فرآیند آموزش، جوانان علاقه مند میشوند نحوه کد نویسی ماژول آردوینو نانو را بدانند که بصورت رایگان در اختیارشان قرار میگیرد .این مجموعه با هدف آموزش و علاقه مند کردن جوانان به الکترونیک در منزل به زبان ساده طراحی شده است و محصول تولیدی جهت کاربردهای میدانی و شرایط محیطی سخت، نیست ولی مصرف کننده میتواند کیت محصول را بصورت آزمایشگاهی  استفاده کند . و با این کار زمینه لازم جهت علاقه مند کردن جوانان به پیگیری وتوسعه دانش فنی و کاربردی خود در حوزه الکترونیک ایجاد می­شود و در قدم های بعدی نسبت به شناخت سایر مجموعه های الکترونیک و روباتیک با رویکرد کاربرد در منزل اقدام خواهند نمود. علت اینکه افراد عادی بدون تخصص بالای الکترونیک مخاطب ما قرار گرفته­ اند رشد سریع، توسعه و نفوذ الکترونیک و روباتیک در کاربردهای خانگی است که همانند رشد و توسعه اینترنت و موبایل های هوشمند امری اجتناب ناپذیر است .

مهندسیکا از کلمه مهندسی کالا مخفف شده است که به معنای کالای مهندسی است . 

 

تماس با ما  . . . . . . . . . . . . 

شماره موبایل :     09191022022

شماره واتساپ :    09036761694

شماره تلفن ثابت : ۷۷۰۴۱۶۴۷- ۰۲۱

آدرس ایمیل  :     info@mohandesika.com

 

آدرس پستی دفتر مرکزی :
استان تهران – شهر تهران – بزرگراه شهید باقری شمال –خروجی بلوار استقلال – برجهای شهرک فرهنگیان – برج E4  طبقه همکف تجاری  – حاجی ها – کد پستی :  1655697974

آدرس پستی دفتر مرکز خدمات پس از فروش :

  • تهران خيابان شريعتي خيابان معلم خيابان مرودشت برج بوستان پلاک ۵ – حاجی ها – كدپستي  ۱۶۳۹۷۶۶۶۷۷

 

فرم تماس با ما 

لطفا پیام خود را در فرم زیر برای ما ارسال نمایید . پیام شما توسط مدیر سایت بررسی و پاسخ داده خواهد شد. ( اعتماد شما اطمینان ماست)

[contact-form-7 id=”12″ title=”فرم تماس ۱″]