هوشمندسازی گلخانه

پروژه گلخانه هوشمند از کیت های جذاب و کاربردی برای علاقه مندان است که علاوه بر آموزش و سرگرمی الکترونیک با در اختیار داشتن سورس کد برنامه و نقشه های شماتیک به راحتی میتوانند بعنوان پروژه دانشجویی یا پژوهش دانش آموزی استفاده کنند .

البته با توجه به کاربری و مشخصات فنی و قیمت تمام شده ما محصولات متنوعی را در اختیار شما قرار داده ایم که میتوانید به سلیقه خود یکی از کیت ها را انتخاب کنید ما برای هر کیت سطح پیچیدگی را مشخص کرده ایم تا شما در انتخاب راحت باشید .

از مجموعه محصولات گلخانه هوشمند شما با ۴ کیت از مهندسیکا آشنا خواهید شد که تفاوتهایی با هم دارند

  1. محصول مدل (+AD0099) مهندسیکا علاوه بر آبیاری خودکار قابلیت کنترل دمای محیط و رطوبت خاک را دارد  که به علت شلوغ شدن مدار سطح پیچیدگی آن سخت است .این کیت کاملترین محصول در دسته هوشمند سازی گلخانه است که بالاترین قیمت را به خود اختصاص داده است .
  2. محصول دیگر مهندسیکا در مدل (AD0099) علاوه بر آبیاری خودکار فقط قابلیت نمایش دما و رطوبت محیط را دارد  که سطح پیچیدگی آن معمولی است .در کیت قبلی قابلیت کنترل دمای محیط با یک فن دیده شده بود که این کیت ندارد و فقط نمایش دما برروی صفحه نمایش انجام میشود .
  3. محصول سوم گلخانه هوشمند مهندسیکا در مدل ( AD00777) علاوه بر آبیاری خودکار که سطح پیچیدگی آن معمولی است دارای ویژگی خاصی است که گل سخنگو است و نیاز خودش را به آبیاری بیان میکند و بعد از آبیاری تشکر میکند این ویژگی باعث جذاب شدن آموزش الکترونیک و سرگرم شدن علاقه مندان میگردد علاوه بر آن برای دانشجویان کد نویسی سطح بالایی دارد که بعنوان کار پروژه میتوانند ارائه دهند.
  4. از سری محصولات DIY کیت DIY-FR33 آبیاری خودکار گل و باغچه که بدون استفاده از ماژول آردوینو و بدون برنامه نویسی با حداقل ماژولها و قیمت مناسب محصولی را جهت هوشمند سازی گلخانه در اختیار شما قرار میدهد مونتاژ این کیت بدون لحیم کاری و بدون برد بورد و ساده تر از کیت های قبلی است ولی قابلیتهای کنترل و نمایش دمای محیط را ندارد وفقط آبیاری خودکار صورت میگیرد که پایین ترین قیمت را در مقایسه با بقیه کیت ها دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *