حریم  خصوصی

مهندسیکا  با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های  مهندسیکا  قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد،  مهندسیکا  جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و  مهندسیکا  تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
همچنین  مهندسیکا  ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه  مهندسیکا  را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

توجه داشته باشید که ۰۹۱۹۱۰۲۲۰۲۲ و ۰۹۰۳۶۷۶۱۶۹۴ شماره‌هایی است که  مهندسیکا  از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس‌ام‌اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه  مهندسیکا  را به اطلاع کاربران می‌رساند و ممکن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.
همچنین ممکن است  مهندسیکا  از طریق این شماره ها برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند.
بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان  مهندسیکا ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام  مهندسیکا  است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@mohandesika.com اطلاع دهید.

مهندسیکا  ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد،  مهندسیکا  می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت  مهندسیکا ، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به  مهندسیکا  اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.
باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه  مهندسیکا  را از خود سلب می‌کند.  مهندسیکا  هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای  مهندسیکا  وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که  مهندسیکا  همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی  مهندسیکا  و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و  مهندسیکا  حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

در وب سایت و نرم افزار موبایل مهندسیکا  امکان ارائه لینک هایی به دیگر سایت ها توسط پذیرنده ها در درگاه و صفحه شخصی شان تعبیه شده اند (مانند صفحه اینستاگرام یا وب سایت پذیرنده). نظارت بر جمع آوری اطلاعات احتمالی توسط این وب سایت ها در حیطه اختیارات مهندسیکا  نیست. اما به کاربران گوشزد می کنیم در صورت ورود به این لینک ها سیاست های حفظ حریم خصوصی آنها را مطالعه کنند تا با نحوه دریافت اطلاعات شناسایی آنها آشنا شوند.

مهندسیکا همیشه رو به پیشرفت است. در صورت توسعه خدمات مهندسیکا  ممکن است گاها مفاد این سیاست نامه تغییر کند. در صورت اعمال هرگونه تغییرات، آن را در وب سایت قرار داده و تاریخ بروزرسانی را بروز میکنیم.
چنانچه تغییر چشمگیری در نحوه استفاده از اطلاعات شخصی داشته باشیم، در صفحات  وب سایت اعلام می کنیم. وظیفه شما هم این است که به طور متناوب این سیاست نامه را مطالعه کنید؛ به محض اطلاع رسانی سایت ، مکلف به پیروی و ملاک قرار دادن آن هستند.

مهندسیکا  مجاز است از نظرات شما که بصورت  SMS یا پیام و یا کلیپ ویدئویی  در شبکه های اجتماعی و ایمیل برایمان ارسال میکنید جهت تبلیغ فروشگاه به هر نحو که لازم باشد بهره برداری نماید.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های  مهندسیکا  ندارید، می‌توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.
مهندسیکا  برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.
در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.
تلفن تماس و فکس: (پاسخگویی در ساعات اداری)
۷۷۳۶۹۲۳۲ – ۰۲۱   (تلفن ثابت)

۰۹۱۹۱۰۲۲۰۲۲    ( موبایل)

ایمیل : info@mohandesika.com

دفتر مرکزی:
استان تهران – شهر تهران – فلکه چهارم تهرانپارس – شهرک فرهنگیان – بلوک A6  – واحد ۵۰

کدپستی : ۱۶۵۵۶۹۳۷۸۳

 

دفتر خدمات پس از فروش۱ :

آدرس : تهران بزرگراه شهید باقری خروجی استقلال شرق برجهای فرهنگیان برج E4 طبقه همکف

كدپستي  1655697974

۷۷۰۴۱۶۴۷ – ۰۲۱   (تلفن ثابت)

 

دفتر خدمات پس از فروش۲:

آدرس : تهران خيابان شريعتي خيابان معلم خيابان مرودشت برج بوستان پلاک ۵

كدپستي  ۱۶۳۹۷۶۶۶۷۷

آخرین بروزرسانی در تاریخ ۹  آذر ماه سال ۱۳۹۹